چرا اکسیر را انتخاب می‌کنیم؟

1)مشاوره حرفه‌ای روزانه و درس به درس:
پس از در اختیار گرفتن محصولات اکسیر دانش، شما می‌توانید از راهنمایی مشاوران حرفه‌ای اکسیر برای برنامه‌ریزی روزانه و درس به درس کمک بگیرید. حضور دائمی یک مشاور و پاسخگویی به پرسش‌های شما از طریق شماره تلفن‌های مجموعه اکسیر دانش به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه برای کنکور را بدست آورید.

2) بهره‌گیری از ناب‌ترین تکنیک‌های انحصاری و علمی استادان برتر ایران: مجموعه بزرگ اکسیر دانش با بهره‌گیری از حضور برترین استادان ایران، به طور تخصصی، ناب‌ترین تکنیک‌های کنکور را به شما تقدیم می‌کند. شما با کمک گرفتن از این تکنیک‌ها و راهنمایی استادان برتر در مجموعه اکسیر دانش می‌توانید علاوه بر آموختن کامل مباحث درس‌ها، اصول و شیوه‌های برتر تست‌زنی برای کنکور را بیاموزید.

3) استفاده از همایش‌ها و سمینارهای اکسیر دانش با تخفیف ویژه:
موسسه اکسیر دانش در برنامه‌های خود، همایش‌ها و سمینارهای ویژه‌ای را برای شما پیشبینی کرده است تا با حضور در این برنامه‌ها راه رسیدن به موفقیت و بهترین نتیجه کنکور را پیدا کنید. این برنامه‌ها شامل برنامه‌های مشاوره، برنامه‌های آمادگی کنکور و … است. در صورتیکه شما عضو خانواده بزرگ اکسیر دانش باشید و از محصولات این مجموعه استفاده کرده باشید، برای حضور در این برنامه‌ها از تخفیف ویژه‌ای برخوردار خواهید شد.

4) به روز ترین لوح‌های فشرده آموزشی با کیفیت تصویر full HD
تمامی محصولات آموزش تصویری اکسیر دانش، با کمک تیم‌های تخصصی فنی، ضبط و فیلمبرداری ارائه شده است. با در اختیار گرفتن این محصولات شما با قرارگرفتن در فضایی مشابه کلاس‌های نوین آموزشی بدون نگرانی از کیفیت تصاویر، اختلال در پخش صدا و تصویر و یا مشکلات پخش دی‌وی‎‌دی می‌توانید مباحث مورد نیازتان را بیاموزید.

5)اطلاع یافتن از آخرین تغییرات کنکور با راهنمایی تیم مشاوران:
همانطور که می‌دانید علاوه بر تغییر در منابع کنکور، هر ساله شیوه طرح سوالات، انتخاب رشته و پذیرش دانشجویان در آزمون کنکور تغییر می‌کند. شما با اطلاع پیدا کردن از این تغییرات با راهنمایی تیم مشاوران اکسیر دانش، می‌توانید چند قدم جلوتر از رقیبان خود در کنکور حرکت کنید و به موفقیت برسید.

6) استفاده از روش‌های آموزشی نوین و کاربردی برای یادگیری آسان‌تر:
با مشاهده دی‌وی‌دی‌های آموزشی اکسیر دانش، متوجه یک تغییر اساسی با آموزش‌های تصویری دیگر خواهید شد. ما برای تفهیم بهتر دروس و به خاطرسپاری ماندگار آن‌ها، علاوه بر حضور استادان برتر با استفاده از اسلاید، تصویر، جدول و راه‌های میانبر دیگر مباحث درسی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا برای شما عزیزان یادگیری آسان تر باشد.

آخرین تغییرات کنکور

اطلاع از تغییر در منابع کنکور، هر ساله شیوه طرح سوالات، انتخاب رشته و پذیرش

مشاوره روزانه و درس به درس

راهنمایی مشاوران حرفه‌ای اکسیر دانش برای برنامه‌ریزی روزانه و درس ها

کیفیت تصویر full HD

ضبط و فیلمبرداری با کیفیت بسیار بالا برای مجموعه های آموزشی

روش‌های آموزشی نوین

استفاده از اسلاید، تصویر، جدول و راه‌های میانبر دیگر مباحث درسی

ناب‌ترین تکنیک‌های انحصاری

بهره‌گیری از حضور برترین استادان ایران، به طور تخصصی، ناب‌ترین تکنیک‌های کنکور

آزمون های آنلاین حرفه ای و تخصصی اکسیر

طراحی سوالات استاندارد و متنوع از کلیه ی دروس توسط اساتید اکسیر دانش